OKSİT BOYA İNŞAATMAK.BİL.TEK.VE KİMYA PLS.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
MENU
İSTATİSTİKLER

İzleme Sayısı :  1242
Firma Kayıt Tarihi :  19-08-2017
     
GENEL BİLGİLER
       
       
  Firma Ünvan : OKSİT BOYA İNŞAATMAK.BİL.TEK.VE KİMYA PLS.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
       
  Oda Sicil No : 18759
       
  Ticaret Sicil No : 14339
       
  Meslek Grubu : 17
       
  Faaliyet Alanları :

Şirketimiz 1997 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Kemal Demirbaş şirketler grubunun bir üyesi olarak \"Sun Pigment\" markası ile \"Demir Oksit Pigment\" sektöründe ilk günden beri faaliyetlerimiz sürmektedir.

En temel prensibimiz olan \"Üstün Kaliteli Ürün ve Kaliteli Hizmet\" anlayışını titizlikle koruyarak; özellikle beton sektöründe zirvede olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Yoğunlukla çalıştığımız beton sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla 2001 yılından itibaren piyasaya sürdüğümüz ve dekoratif taş üretiminde kullanılan \"Plastik Kalıp\" çeşitlerimiz bu alandaki tüm eksiklikleri giderecek şekilde hazırlamış ve siz değerli müşterilerimiz tarafından büyük ilgi gösterilmesi bize büyük mutluluk vermiştir.

Kaliteli imalat yapabilmek için temel şartlardan biri olarak kabul edilen iyi makine kullanımı düşüncesinden hareketle, müşterilerimizin dekoratif taş imalatında kullanmaları için tasarlayıp hazırladığımız \"Sun Dekoratif Taş Üretim Makineleri\" üstün kalitesi ve işlevselliği ile bu üretimi yapan müşterilerimizce memnuniyetle kullanılması, bize son derece keyif vermektedir.

Ayrıca kaliteli beton üretmek amacıyla kullanılan \"Sunx Beton Katkı Maddeleri\" ve \"Sunx Kalıp Yağları\"nın en iyilerini, en ekonomik koşullar ile hazırlanmasını görevlerimiz arasında kabul ederek \"Sunx Yapı Kimyasalları\" markası altında büyük başarılar kazanmasını sevinçle takip etmekteyiz.

Sun Bims” markası ile Nevşehir bölgesinde bulunan ve inşaat sektörü için birçok üstün özellikli hammaddesi olan Pomza’dan üretilen Bims blokların bölgesel bir ürün olmaktan çıkıp; Ülkemizde yüksek kaliteli binalar yapmak isyeten inşaat sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla çeşitli ebatlardaki yüksek kaliteli Bims blok ürünlerimizi sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Piyasaya sürdüğümüz Bims çeşitlerimiz, % 100 doğal, Yangına dayanıklı, Ses ve Isı yalıtımı sağlayan, hafifliği ile binalara yük olmayan, geri dönüşümü olması halinde ile doğayı kirletmeyen özellikleri ile bu alandaki tüm eksiklikleri giderecek şekilde hazırlamış ve siz değerli müşterilerimiz tarafından büyük ilgi gösterilmesi bize mutluluk vermiştir.

 

 

       
   
 
«Geri
Copyright 2010 © Gebze Ticaret Odası
Teknik Destek:ouslu@gebzeto.org.tr